Home > Akcje > 30-lecie Rzeszowskiego Towarzystwa

30 lat w służbie potrzebującym

16 czerwca 2018 roku, w przeddzień święta św. Brata Alberta, Rzeszowskie Towarzystwo im. Św.Brata Alberta świętowało Jubileusz 30-lecia działalności.

Świętowanie rozpoczęło się Mszą Świętą odprawioną przez JE ks. Biskupa Jana Wątrobę, Dyrektorów Caritas: ks.Stanisłąwa Słowika, kapelana Schroniska, ks.Władysława Jagustyna, ks.Piotra Potyrały oraz ks.Franciszka Kołodzieja w budynku Centrum Integracji Społecznej.

Na zakończenie Eucharystii, z okazji wielkiego Jubileuszu Prezes Stowarzyszenia Aleksander Zacios wręczył okolicznościowe medale osobom, które w sposób szczególny przyczynili się do powstania i rozwoju naszego Stowarzyszenia oraz, które wspierają je na co dzień. Do grona wybranych należał również ks.Dyrektor, który był wyróżniony medalem.

Po zakończonej Mszy św. wszyscy goście przełamali się wspólnie chlebem upieczonym i podarowanym specjalnie na tę okazję przez rzeszowskich rzemieślników – piekarzy i cukierników.

Zapraszamy do galerii: