Home > Bez kategorii > ZAPROSZENIE – „XXIV Olimpiady dla Osób z Niepełną Sprawnością”

Caritas Diecezji Rzeszowskiej serdecznie zaprasza osoby z niepełnosprawnością z Waszej placówki i członków organizacji do udziału w Olimpiadzie.

Caritas w wieloraki sposób dąży do pełniejszej integracji środowiska osób niepełnosprawnych oraz do mobilizacji tych osób do uczestnictwa w różnych dziedzinach życia społecznego w tym również w sporcie.

Nie chodzi tu o sport wyczynowy, lecz o radość i satysfakcję zawodników z udanego pokonywania własnych lęków i słabości.

9.00 – Msza św. w kościele garnizonowym p.w. Matki Bożej Królowej Polski przy
           ul.  Reformackiej.

– Przemarsz z kościoła na stadion „Podhalańczyk”.

– Uroczyste otwarcie Olimpiady:

Wciągnięcie flagi na maszt.

Wystąpienia zaproszonych gości.

Prezentacja drużyn sportowych na stadionie.

– Rozpoczęcie konkurencji sportowych.

– Wręczenie pamiątkowych dyplomów i medali.

XXIV Olimpiada dla Osób z Niepełną Sprawnością” jest dofinansowana ze środków PFRON będących w dyspozycji Samorządu Województwa Podkarpackiego – Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie.